Karrier

Bővülő csapatunkba

Napelem telepítő

munkatársat keresünk.

Cégünk napelemes rendszerek teljes körű kivitelezésével foglalkozik.
Ha szeretnél az egyik legdinamikusabban fejlődő üzletágban dolgozni, jelentkezz!

Munka helyszíne: változó, általában Budapest és 100 km-es körzete.
2-3 fős csapatokban dolgozunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • napelemek helyének kimérése
  • kábelezés nyomvonalának kialakítása, kábelezés
  • napelem panelek földre és tetőre történő telepítése, szerelése (tetőkampók, sínek, napelemek felszerelése)
  • magasban történő munkavégzés
  • egyéb szerelési munkálatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • precíz munkavégzés
  • csapatorientáltság
  • jó fizikai és mentális állapot
  • fejlődési és tanulási készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • ács, szerkezetépítő vagy szerelő szakmában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • villanyszerelő végzettség
  • magasban végzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés, fix munkabér plusz bónusz, mely a munkatapasztalattól és végzettségtől függ (természetesen minél több panelt telepít a csapat, annál magasabb a fizetés)
  • minőségi szerszámkészlet
  • megbízható, stabil munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • pozitív, fiatalos légkör

AMENNYIBEN FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSEDET AZ ÁLLÁSAJÁNLAT, JELENTKEZZ E-MAILBEN: KARRIER@BERECZKISOLAR.HU